Image
Address
Sold Date
Property Type
Configuration
Price
150 McDonald DR, Pasco, WA 99301
Single Family Home
3 Beds2.75 Baths4,136 SqFt
$ 877,000 $ 990,000 11.4%
HomeSmart • Dr. Kay Lehmann

1390 S 3rd AVE, Walla Walla, WA 99362
Single Family Home
3 Beds2.5 Baths2,016 SqFt
$ 625,000 $ 637,000 1.9%
RE/MAX Sweet Valley • Anne Swant

8728 E Gilman AVE, Arlington, WA 98223
Single Family Home
3 Beds2.25 Baths1,429 SqFt
$ 510,000 $ 499,000 2.2%
FIRST AND MAIN • Chad Foster

429 SW 12th, College Place, WA 99324
Single Family Home
3 Beds2 Baths2,100 SqFt
$ 457,000 $ 459,000 0.4%
Kelly Right RE of Walla Walla • Marcus M. Maiuri

1913 W Clearview DR W, Ellensburg, WA 98926
Single Family Home
4 Beds2.5 Baths2,303 SqFt
$ 450,000 $ 470,000 4.3%
HomeSmart • Justin Maltos

1003 Court ST, Prosser, WA 99350
Single Family Home
5 Beds2 Baths3,476 SqFt
$ 450,000 $ 459,000 2.0%
HomeSmart Elite Brokers • Ananda Maltos

2409 Michael AVE, Richland, WA 99352
Single Family Home
3 Beds1.75 Baths1,942 SqFt
$ 450,000 $ 450,000
Professional Realty Svcs Int'l • Cliff Martin

804 W Viola AVE, Yakima, WA 98902
Single Family Home
6 Beds2.5 Baths2,330 SqFt
$ 390,000 $ 410,000 4.9%
HomeSmart Elite Brokers • Justin Maltos

712 S 1st AVE, Walla Walla, WA 99362
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,531 SqFt
$ 365,000 $ 374,900 2.6%
HomeSmart Elite Brokers • Shina Spurlock

4636 N Defiance ST, Tacoma, WA 98407
Single Family Home
3 Beds1 Bath1,104 SqFt
$ 353,000 $ 341,900 3.2%
Windermere Professional Prtnrs • Matt Hume

712 S 1st., Walla Walla, WA 99362
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,531 SqFt
$ 335,000 $ 325,000 3.1%
Kelly Right RE of Walla Walla • Greg Kelly

995 Hobson ST, Walla Walla, WA 99362
Single Family Home
2 Beds1 Bath728 SqFt
$ 325,000 $ 329,500 1.4%
Coldwell Banker Walla Walla • Travis Watts

802 Euclid, Grandview, WA 98930
Single Family Home
3 Beds1.75 Baths1,247 SqFt
$ 310,000 $ 315,000 1.6%
Realty One Group Ignite • Shina Spurlock

723 S 1366 PR SW, Prosser, WA 99350
Vacant Land
6.53 Acres
$ 300,000 $ 399,000 24.8%
HomeSmart Elite Brokers • Justin Maltos

20 Newell ST, Walla Walla, WA 99362
Single Family Home
3 Beds1 Bath2,340 SqFt
$ 285,000 $ 299,900 5.0%
Coldwell Banker Walla Walla • Kris Youd

136 Winnebago ST, Walla Walla, WA 99362
Single Family Home
3 Beds1 Bath1,201 SqFt
$ 265,000 $ 255,000 3.9%
Coldwell Banker Walla Walla • Jason Vicari

0 Pine Creek RD, Bickleton, WA 98322
Vacant Land
80 Acres
$ 165,000 $ 200,000 17.5%
RE/MAX Equity Group • Sean Massie

410 W 3rd ST, Lind, WA 99341
Single Family Home
3 Beds1 Bath1,364 SqFt
$ 130,000 $ 130,000
Katz Realty, Inc. • Rick J Sawyer

See Less